Právě jste zde: Úvod
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Hledat

SÝPKA - Muzeum Orlických hor

SÝPKA - Muzeum Orlických hor

Hmyzí hotýlky

Tisk PDF

Vážení návštěvníci, máme velikou radost, že Vás po dlouhé době opět můžeme pozvat k nám do Sýpky na tvořivou dílnu.

Tentokrát si vlastnoručně vyrobíte jednoduchý "domeček" který se nejenom stane ozdobou vaší zahrady či balkonu ale především

pomůže hmyzu který jej rád zabydlí. Jako vždy pro Vás máme připraven materiál i nástroje které budete k výrobě potřebovat.

Jediné co si musíte přinést je starý, nejlépe hliněný, květináč. Vzhledem k aktuálně platným protiepidemickým nařízením bude

vstup na akci možný pouze za jejich respektování. Podrobnější informace o uvádíme níže. Těšíme se na Vás!

Pravidla pro účast na akci:

1) Všechny osoby vstupující do prostor muzea nesmí vykazovat klinické příznaky onemocnění Covid-19 a jsou povinny vydezinfikovat si ruce dezinfekčním prostředkem, který jim poskytne muzeum u vstupu.

2) Veškeré osoby (včetně zaměstnanců muzea) jsou po celou dobu své přítomnosti v expozicích či veřejných prostorách muzea povinny mít řádně zakryté dýchací cesty ochranným prostředkem v souladu s platnými vládními nařízeními (respirátor třídy ffp 2 a vyšší, případně jeho ekvivalent z nanomateriálu).
3) Osoby, s výjimkou členů jedné domácnosti, zdržující se v expozicích či veřejných prostorách muzea jsou povinny dodržovat mezi sebou odstup minimálně 2 metry.

4) Osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem (nutné potvrzení), nebo

5) Osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem (nutné potvrzení), nebo

6) Osoba byla očkována proti onemocnění covid -19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování, od kterého uplynulo (nutné doložení):

i) od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu nejméně 22 dní ale ne více než 90 dní, pokud nebyla aplikována druhá dávka.

ii) od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu nejméně 22 dní ale ne více než 9 měsíců pokud byla aplikována druhá dávka.

iii) od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu nejméně 14 dní ale ne více než  měsíců.

7) Osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní (nutné potvrzení).

 

 

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 6